Executive Assistant

3 tygodni temu

Poznan, Polska Netbox Pełny etat

Grupa Netbox to firma z wieloletnią historią, która zajmuje się produkcją opakowań z tektury. Posiadamy dwa zakłady produkcyjne, zatrudniające łącznie ponad 700 osób. Z dbałością o najwyższą jakość drukujemy oraz przeprowadzamy opakowanie przez wszystkie procesy produkcyjne. Bogate doświadczenie i wiedza są kluczowymi elementami, które pozwalają nam na tworzenie nowych rozwiązań i możliwości dla naszych klientów.

W swoich działaniach kierujemy się współpracą i ambicją, tworząc niepowtarzalne środowisko pracy, w którym każdy może rozwinąć swój potencjał. Jesteśmy dumni z naszej siły, projektów pełnych wyzwań, a napędza nas dbałość o środowisko i realny wpływ na ekologiczny rozwój świata opakowań. Poszukując współpracowników stawiamy przede wszystkim na zaangażowanie, jakość i szybkość wykonywanej pracy. Jeśli czujesz, że wpisujesz się w realizowaną przez nas wizję, niezależnie od tego skąd pochodzisz, jaką szkołę ukończyłeś czy w jakiej branży pracujesz - dołącz do nas Chcąc być najlepszym, potrzebujemy najlepszych .

Executive Assistant  Kategoria stanowiska: Administracja
Lokalizacja : Poznań
Typ stanowiska: Pełen etat
Rodzaj pracy: Stacjonarna

Poszukujemy wyjątkowej osoby na kluczowe stanowisko w naszej firmie. Oferujemy pracę dającą bardzo dużo swobody i mnóstwo nietuzinkowych wyzwań, ale wymagającą wysokich kompetencji organizacyjnych, komunikacyjnych oraz zdolności logicznego myślenia. Jest to praca umożliwiająca rozwijanie swoich umiejętności w wielu dziedzinach.

Twoje obowiązki: Dbałość o najwyższą jakość prawidłowej komunikacji pomiędzy Prezesem a pozostałymi komórkami w firmie.
Reprezentowanie Zarządu w zakresie udzielanych pełnomocnictw.
Zbieranie oraz wstępne przetwarzanie informacji biznesowych.
Przygotowywanie i analiza dokumentów służbowych oraz nadzór nad ich prawidłowych obiegiem.
Uczestnictwo oraz organizacja spotkań biznesowych, w tym protokołowanie, podsumowania.
Prowadzenie kalendarza spotkań Prezesa/Zarządu.
Podejmowanie działań administracyjnych, wspierających spotkania Prezesa/ Zarządu.
Organizacja podróży służbowych oraz delegacji Prezesa/Zarządu.
Monitorowanie realizacji zadań zleconych przez Prezesa Zarządu podległym komórkom.
Samodzielne podróże służbowe do jednostek organizacyjnych spółki.
Kontakt i koordynacja pracy kancelarii oraz doradców zewnętrznych.
Komunikacja ustna i pisemna w języku angielskim.

Nasze wymagania: Wysoki poziom komunikatywności, otwartość, efektywne przekazywanie i odbieranie informacji.
Praktyczna znajomości metodologii prowadzenia projektów.
Bardzo dobra organizacja czasu pracy, umiejętność pracy wielowątkowej i określania priorytetów.
Dbałość o porządek i terminowość.
Proaktywność i postawa zorientowana na poszukiwanie rozwiązań.
Odpowiedzialność za rezultat podejmowanych decyzji.
Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na profesjonalne budowanie i utrzymywanie relacji telefonicznych i mailowych z Klientami.
Dyspozycyjność.
Wysoka kultura osobista.
Praktyczna znajomość programów MS Excel / Word / PowerPoint.
Prawo jazdy Kategorii B oraz samodzielność w podróżach służbowych.
Mile widziane doświadczenie oraz wiedza z zakresu zarządzania nieruchomościami.
Doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy: Uczestnictwo w targach, wystawach, sympozjach branżowych.
Otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań.
Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w której będziesz mógł realizować się zawodowo.
Doskonałą atmosferę w młodym zespole.
️ Wsparcie w okresie wdrożenia.
Komfortowe warunki pracy w nowoczesnych biurach.
Spotkanie integracyjne.
⚽ Aktywności sportowe / firmowa drużyna sportowa.
Dofinansowanie wakacji do 500 zł netto.
Prezenty świąteczne do 900 zł netto.
1000 zł netto z okazji narodzin dziecka.
4 000 zł netto za polecenie nowego pracownika.
Coroczny proces podwyżkowy.
Udział w szkoleniach.
Nauka języka angielskiego.

  • Poznan, Polska HAYS Pełny etat

    Personal Assistant to the Management BoardPoznanNR REF.: 1185950We’re looking for an experienced Personal Assistant to the Management Board who will join our client – a global company from the real estate area. Responsibilities: Efficiently manage the Managing Director and Head of Finance’s diary commitments, travel arrangements, and key meeting...