Opiekun Młodzieżowy

2 dni temu

Siemianowice Śląskie, Silesia, Polska PLACÓWKA OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA NR 1 Pełny etat
Opis Stanowiska

Praca z dziećmi i młodzieżą w placówce opiekuńczo-wychowawczej. Główne zadania to:

  • Prowadzenie działań wychowawczych i edukacyjnych dla dzieci i młodzieży.
  • Dbanie o bezpieczeństwo i dobrostan dzieci i młodzieży.
  • Współpraca z rodzicami i innymi pracownikami placówki.
Wymagania

Studia wyższe w zakresie pedagogiki, pedagogiki specjalnej, psychologii, pracy socjalnej lub nauki o rodzinie.

Warunki Pracy

Praca na 1/2 etatu, z możliwością zatrudnienia na umowę o pracę na czas określony. Praca na terenie Siemianowic Śląskich.

  • Opiekun Młodzieżowy

    10 godzin temu

    Opis StanowiskaPraca z dziećmi i młodzieżą, prowadzenie działań wychowawczych, dbanie o bezpieczeństwo. Praca na terenie Siemianowic Śląskich, 3/4 etatu. Praca w dni wolne wg. grafiku. WymaganiaStudia wyższe - pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, praca socjalna, nauka o rodzinie. Rodzaj ZatrudnieniaUmowa o pracę na czas określony....