Opiekun Młodzieżowy

13 godzin temu

Siemianowice Śląskie, Silesia, Polska PLACÓWKA OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA NR 1 Pełny etat
Opis Stanowiska

Praca z dziećmi i młodzieżą, prowadzenie działań wychowawczych, dbanie o bezpieczeństwo.

Praca na terenie Siemianowic Śląskich, 3/4 etatu.

Praca w dni wolne wg. grafiku.

Wymagania
Studia wyższe - pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, praca socjalna, nauka o rodzinie.

Rodzaj Zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony.

System Wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną.

Zmianowosc
Dwie zmiany.

Wyksztalcenia
Wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne.

  • Siemianowice Śląskie, Silesia, Polska PLACÓWKA OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA NR 1 Pełny etat

    Opis StanowiskaPraca z dziećmi i młodzieżą w placówce opiekuńczo-wychowawczej. Główne zadania to:Prowadzenie działań wychowawczych i edukacyjnych dla dzieci i młodzieży.Dbanie o bezpieczeństwo i dobrostan dzieci i młodzieży.Współpraca z rodzicami i innymi pracownikami placówki.WymaganiaStudia wyższe w zakresie pedagogiki, pedagogiki...