Asystent prokuratora

9 godzin temu

Lublin, Lubelskie, Polska PROKURATURA OKRĘGOWA W LUBLINIE Pełny etat
Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego asystenta prokuratora do pracy w Prokuraturze Okręgowej w Lublinie. Oczekujemy od kandydatów znajomości prawa karnego i umiejętności analitycznych. Współpracujemy z zespołem prawniczym, aby zapewnić skuteczne funkcjonowanie instytucji.

Wymagania

• Wyższe wykształcenie (licencjat)• Doświadczenie w pracy prawniczej• Znajomość prawa karnego• Umiejętności analityczne• Dobra organizacja pracy

Informacje dodatkowe

W przypadku pytań prosimy o kontakt z personelem HR. Szczegółowe informacje na stronie internetowej Prokuratury Okręgowej w Lublinie www.gov.pl/web/po-lublin/

Oznaczenie konkursu: 3020-4.1111.7.2024

szczegółowe informacje na stronie internetowej Prokuratury Okręgowej w Lublinie www.gov.pl/web/po-lublin/Rodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na czas określonySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscjedna zmianaWyksztalceniawyższe (w tym licencjat)

  • Lublin, Lubelskie, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

    Oferta pracy: Asystent prokuratoraNumer oferty: StPr/24/2548Obowiązki:Przygotowywanie dokumentów i materiałów do postępowań sądowychWspółpraca z prokuratorem i innymi pracownikami biuraObsługa klientów i udzielanie im informacjiWymagania:Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)Zawód: Asystent prokuratoraPozostałe wymagania: doświadczenie w...

  • Lublin, Lubelskie, Polska PROKURATURA OKRĘGOWA W LUBLINIE Pełny etat

    Opis stanowiskaPoszukujemy doświadczonego asystenta prokuratora do pracy w Prokuraturze Okręgowej w Lublinie. Osoba, która zgłosi się do konkursu, powinna mieć dobre umiejętności analityczne i umiejętność pracy w zespole.Wymagania- wyższe wykształcenie (licencjat lub wyższe),- doświadczenie w pracy w Prokuraturze lub w podobnym zakresie,-...

  • Asystent prokuratora

    Lublin, Lubelskie, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

    Numer oferty: StPr/24/2548Obowiązki:Wykonanie zadań związanych z prawemWspółpraca z zespołemWymagania:Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)Zawód: Asystent prokuratoraMiejsce pracy: Centralna Baza Ofert PracyRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: CV, list motywacyjnySposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy