Asystent prokuratora

2 dni temu

Lublin, Lubelskie, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat
Oferta pracy: Asystent prokuratora

Numer oferty: StPr/24/2548

Obowiązki:

  • Przygotowywanie dokumentów i materiałów do postępowań sądowych
  • Współpraca z prokuratorem i innymi pracownikami biura
  • Obsługa klientów i udzielanie im informacji

Wymagania:

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Zawód: Asystent prokuratora
  • Pozostałe wymagania: doświadczenie w pracy w biurze prokuratorskim lub kancelarii prawniczej

Miejsce pracy: OKOPOWA 2A, 20-950 Lublin

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny, dowód osobisty

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

  • Lublin, Lubelskie, Polska PROKURATURA OKRĘGOWA W LUBLINIE Pełny etat

    Opis stanowiskaPoszukujemy doświadczonego asystenta prokuratora do pracy w Prokuraturze Okręgowej w Lublinie. Osoba, która zgłosi się do konkursu, powinna mieć dobre umiejętności analityczne i umiejętność pracy w zespole.Wymagania- wyższe wykształcenie (licencjat lub wyższe),- doświadczenie w pracy w Prokuraturze lub w podobnym zakresie,-...

  • Asystent prokuratora

    10 godzin temu

    Numer oferty: StPr/24/2548Obowiązki:Wykonanie zadań związanych z prawemWspółpraca z zespołemWymagania:Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)Zawód: Asystent prokuratoraMiejsce pracy: Centralna Baza Ofert PracyRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: CV, list motywacyjnySposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

    11 godzin temu

    Lublin, Lubelskie, Polska PROKURATURA OKRĘGOWA W LUBLINIE Pełny etat

    Opis stanowiskaPoszukujemy doświadczonego asystenta prokuratora do pracy w Prokuraturze Okręgowej w Lublinie. Oczekujemy od kandydatów znajomości prawa karnego i umiejętności analitycznych. Współpracujemy z zespołem prawniczym, aby zapewnić skuteczne funkcjonowanie instytucji.Wymagania• Wyższe wykształcenie (licencjat)• Doświadczenie w pracy...