Programista.NET

1 dzień temu

Centrum Wrocław, Polska Britenet Pełny etat
O projekcie:

W naszej firmie Britenet poszukujemy doświadczonego programisty.NET, który będzie odpowiedzialny za rozwój aplikacji webowych i systemów wewnętrznych. Projekt obejmuje prace związane z frontendem i backendem, z możliwością rozwoju i wdrażania nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Oferujemy dynamiczne środowisko pracy, w którym można się rozwijać, współpracując z ekspertami w różnych sektorach.

Nasze oczekiwania:
  • Minimum 5 lat doświadczenia w programowaniu w technologii.NET
  • Znajomość C#, Web API, Entity Framework
  • Znajomość Angular, JavaScript, HTML, CSS oraz bibliotek i frameworków frontendowych
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych (SQL Server, PostgreSQL)
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych
  • Doświadczenie z systemami kontroli wersji (Git)
  • Znajomość DevOps i CI/CD
  • Znajomość wzorców projektowych i najlepszych praktyk programistycznych
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i zdolność do pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
Mile widziane:
  • Azure
Kluczowe zadania:
  • Projektowanie, rozwijanie i utrzymanie aplikacji w technologii.NET
  • Współpraca z zespołem programistów, testerów i analityków
  • Pisanie czytelnego, testowalnego i wydajnego kodu
  • Udział w pełnym cyklu życia projektu, od analizy wymagań po wdrożenie i wsparcie powdrożeniowe
  • Rozwiązywanie problemów i optymalizacja istniejących rozwiązań
  • Dbanie o wysoką jakość kodu poprzez przestrzeganie najlepszych praktyk programistycznych
  • Uczestnictwo w spotkaniach zespołowych i przeglądach kodu

  • Programista.NET

    centrum, Bydgoszcz, Polska Britenet Pełny etat

    Opis stanowiskaPoszukujemy doświadczonego programisty.NET, który dołączy do naszego zespołu w Bydgoszczy. Projekt realizowany dla lidera z branży energetycznej wymaga stworzenia aplikacji do obsługi klienta, przepisując stare systemy na nowe technologie.Nasze oczekiwaniaMinimum 3-letnie doświadczenie komercyjne w obszarze C#Dobra znajomość.NET,...

    Opis stanowiskaPoszukujemy doświadczonego programisty.NET, który dołączy do naszego zespołu w Bydgoszczy. Projekt realizowany dla lidera z branży energetycznej wymaga stworzenia aplikacji do obsługi klienta, przepisując stare systemy do nowych technologii.Nasze oczekiwaniaMinimum 3-letnie doświadczenie komercyjne w obszarze C#Dobra znajomość.NET,...

    Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska SCALO Sp. z o.o. Pełny etat

    Opis stanowiskaPoszukujemy doświadczonego Programisty.NET, który będzie odpowiedzialny za rozwój aplikacji i systemów w oparciu o platformę.NET. W ramach tej roli będziesz pracować nad implementacją złożonych rozwiązań informatycznych, korzystając z technologii takich jak.NET Core,.NET 6,.NET 8 i SQL. Do Twoich zadań należeć będzie...