Programista.NET

1 dzień temu

Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska SCALO Sp. z o.o. Pełny etat
Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Programisty.NET, który będzie odpowiedzialny za rozwój aplikacji i systemów w oparciu o platformę.NET.

W ramach tej roli będziesz pracować nad implementacją złożonych rozwiązań informatycznych, korzystając z technologii takich jak.NET Core,.NET 6,.NET 8 i SQL.

Do Twoich zadań należeć będzie również współpraca z zespołem rozwoju, komunikacja z klientami i zarządzanie projektem.

Jeśli posiadasz doświadczenie w pracy z Docker i Kubernetes, a także umiejętność efektywnego zarządzania czasem pracy, to jesteśmy dla Ciebie idealnym miejscem do rozwoju.

Obowiązki
  • Implementacja złożonych rozwiązań informatycznych
  • Współpraca z zespołem rozwoju
  • Komunikacja z klientami
  • Zarządzanie projektem
  • Współpraca z 5.Net Developerami, Android i iOS Developerem, 2 Testerami, Managerem i Tech Leadem
Wymagania
  • Minimum 3-letnie doświadczenie jako.Net Developer
  • Doświadczenie w implementacji złożonych rozwiązań informatycznych
  • Znajomość technologii takich jak.NET Core,.NET 6,.NET 8 i SQL
  • Doświadczenie w pracy z Docker i Kubernetes
  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem pracy
Co oferujemy
  • Długofalową współpracę
  • Mozliwość rozwoju kompetencji
  • Dostęp do technologicznej platformy e-learningowej
  • Kursy języka angielskiego
  • Kafeteryjny system benefitów
  • Prwatną opiekę medyczną

  • Programista.NET

    Centrum, Wrocław, Polska Britenet Pełny etat

    O projekcie:W naszej firmie Britenet poszukujemy doświadczonego programisty.NET, który będzie odpowiedzialny za rozwój aplikacji webowych i systemów wewnętrznych. Projekt obejmuje prace związane z frontendem i backendem, z możliwością rozwoju i wdrażania nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Oferujemy dynamiczne środowisko pracy, w którym...