Technik operator

2 dni temu

Żary, Lubusz, Polska Randstad Polska Pełny etat
Oferta pracy

Poszukujemy doświadczonego technika operatora, który będzie odpowiedzialny za składanie, skręcanie, pakowanie, foliowanie, oklejanie, napełnianie lub etykietowanie tonerów oraz ich sortowanie w cichej i czystej hali produkcyjnej.

Zadania
  • Praca przy linii produkcyjnej
  • Składanie, skręcanie, pakowanie, foliowanie, oklejanie, napełnianie lub etykietowanie tonerów
  • Sortowanie tonerów
  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy
Wymagania
  • Sumienność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków
  • Przestrzeganie zasad i wewnętrznych regulaminów pracy
  • Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym (6-14, 14-22)
Oferta
  • Umowa o pracę tymczasową
  • Premia za frekwencję
  • Darmowy transport z Żagania, Szprotawy, Przewóz
  • Pakiet dodatków Randstad Plus: opieka medyczna i karta sportowa w atrakcyjnej cenie
  • Szkolenie wprowadzające
  • Możliwość długofalowej współpracy oraz zatrudnienie bezpośrednio u klienta w firmie Syncreon po wypracowaniu limitu godzin

  • Specjalista Produkcji

    1 dzień temu

    Oferta pracyPoszukujemy doświadczonego technika operatora, który będzie odpowiedzialny za pracę na linii produkcyjnej w cichej i czystej hali. Zadaniem będzie składanie, skręcanie, pakowanie, foliowanie, oklejanie, napełnianie lub etykietowanie tonerów oraz ich sortowanie.ZadaniaPraca przy linii produkcyjnejSkładanie, skręcanie, pakowanie,...

  • pracownik produkcji

    5 miesięcy temu

    Żary, Polska Randstad Polska Pełny etat

    Pracuj jako technik operator - bez doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!Wolne weekendy i darmowy transport z Żagania, Szprotawy, Przewóz.Aplikuj teraz !oferujemyumowę o pracę tymczasową (płatne składki ZUS, urlop i pozostałe świadczenia)premia za frekwencjędarmowy transport z Żagania, Szprotawy, Przewózpakiet dodatków Randstad Plus:...