Montażysta konstrukcji spawanych

2 dni temu

Olesno, Opole Voivodeship, Polska Agencja Pracy PanPol Pełny etat

Agencja Pracy PanPol poszukuje doświadczonego montażysty konstrukcji spawanych do pracy w Holandii. Praca oferowana jest na podstawie holenderskiej umowy o pracę z pełnymi świadczeniami pracowniczymi lub na samozatrudnieniu.

Obowiązki

  • Praca w Holandii na podstawie holenderskiej umowy o pracę.
  • Montaż konstrukcji spawanych w produkcji platform offshore.
  • Regularna praca po 50 godzin tygodniowo, z możliwością zjazdów co 6 tygodni.
  • Przed dopuszczeniem do pracy test umiejętności w zakresie składania belek metalowych.

Wymagania

  • Udokumentowane doświadczenie pracy w zawodzie montażysty konstrukcji spawanych.
  • Umiejętność sczepiania w 111, 135, 136 lub 138.
  • Cięcie palnikiem gazowym.
  • Szlifowanie metalu.
  • Fazowanie rury pod spawacza.
  • Obsługa sekatora do rur (piesek).
  • Obsługa sekatora do blach (piesek).
  • Trasowanie na metalu według rysunku technicznego.
  • Komunikatywny poziom języka angielskiego.
  • CERTYFIKAT VCA.
  • Numer BSN/SOFI: holenderski numer podatkowo-ubezpieczeniowy (można wyrobić bezpłatnie w urzędzie w Holandii).
  • Własny samochód mile widziany.

Oferujemy

  • 21 Euro netto/godzinę pracy ALL-IN.
  • Kilometrówka 0,23 Euro/km lub samochód firmowy + paliwo (zwrot na paragon).
  • Ubezpieczenie zdrowotne 36 E/tydzień; pracodawca potrąca z pensji pracownika i odprowadza za niego na konto ubezpieczyciela.
  • Wypłaty tygodniowe na konto. Lista płac co 4 tygodnie.
  • Darmowe mieszkanie (2-4 osoby): każdy ma umeblowany pokój jednoosobowy. Łazienka i kuchnia są współdzielone.

  • Nasz holenderski partner ma kontrakty podpisanie z kilkoma dużymi stoczniami i gwarantuje stabilną pracę z projektem na projekt.
  • Praca na podstawie holenderskiej umowy o pracę z pełnymi świadczeniami pracowniczymi lub na samozatrudnieniu: polskiej A1 lub holenderskiej ZZP.
  • Przyślij CV. Oddzwonimy i w kilka minut uzgodnimy wszystko.
  • Jesteśmy agencją zatrudnienia, nie agencją turystyczną.
  • Wysyłamy do pracy, nie na wycieczki.

  • Olesno, Opole Voivodeship, Polska Agencja Pracy PanPol Pełny etat

    Agencja Pracy PanPol poszukuje doświadczonego montażysty konstrukcji spawanych do pracy w Holandii. Praca oferowana jest na podstawie holenderskiej umowy o pracę z pełnymi świadczeniami pracowniczymi lub na samozatrudnieniu.ObowiązkiPraca w HolandiiMontaż konstrukcji spawanychTest umiejętności składania belek metalowychWymaganiaUdokumentowane...