Montażysta konstrukcji spawanych

2 dni temu

Olesno, Opole Voivodeship, Polska Agencja Pracy PanPol Pełny etat

Agencja Pracy PanPol poszukuje doświadczonego montażysty konstrukcji spawanych do pracy w Holandii. Praca oferowana jest na podstawie holenderskiej umowy o pracę z pełnymi świadczeniami pracowniczymi lub na samozatrudnieniu.

Obowiązki

  • Praca w Holandii
  • Montaż konstrukcji spawanych
  • Test umiejętności składania belek metalowych

Wymagania

  • Udokumentowane doświadczenie pracy w zawodzie
  • Umiejętność sczepiania w 111, 135, 136 lub 138
  • Cięcie palnikiem gazowym
  • Szlifowanie metalu
  • Fazowanie rury pod spawacza
  • Obsługa sekatora do rur (piesek)
  • Obsługa sekatora do blach (piesek)
  • Trasowanie na metalu według rysunku technicznego
  • Komunikatywny poziom języka angielskiego
  • CERTYFIKAT VCA
  • Numer BSN / SOFI: holenderski numer podatkowo-ubezpieczeniowy

Oferujemy

  • 21 Euro netto / godzinę pracy ALL-IN
  • Kilometrówka 0,23 Euro / km lub samochód firmowy + paliwo
  • Ubezpieczenie zdrowotne 36 E / tydzień
  • Wypłaty tygodniowe na konto
  • Darmowe mieszkanie ( 2-4 osób )

Nasz holenderski partner

  • Ma kontrakty podpisywane z dużymi stoczniami
  • Gwarantuje stabilną pracę z projektem na projekt

  • Olesno, Opole Voivodeship, Polska Agencja Pracy PanPol Pełny etat

    Agencja Pracy PanPol poszukuje doświadczonego montażysty konstrukcji spawanych do pracy w Holandii. Praca oferowana jest na podstawie holenderskiej umowy o pracę z pełnymi świadczeniami pracowniczymi lub na samozatrudnieniu.ObowiązkiPraca w Holandii na podstawie holenderskiej umowy o pracę.Montaż konstrukcji spawanych w produkcji platform...