Fizjoterapeuta

1 dzień temu

Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

Oferta pracy: StPr/24/1293

Opis stanowiska:

Prowadzenie rehabilitacji mieszkańców DPS w godzinach pracy 7-15.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

  • Wykształcenie: średnie branżowe, medyczne, kierunek: technik rehabilitacji/fizjoterapeuta

Wymagania pożądane:

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: technik rehabilitacji/fizjoterapeuta

Miejsce pracy: Sielska 34, 10-802 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

  • Fizjoterapeuta Biurowy

    Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie, Polska Medicover Pełny etat

    Poszukujemy Fizjoterapeuty do pracy w naszych Centrach MedycznychMedicover jest dynamiczną firmą, która kładzie nacisk na zdrowie i dobrostan pracowników biurowych. Naszym celem jest poprawa ogólnego dobrostanu i redukcja stresu poprzez oferowanie wysokiej jakości masaży biurowych.W naszym projekcie zdrowotnym poszukujemy doświadczonych...

  • Olsztyn, Polska Medicover Pełny etat

    Jesteśmy dynamiczną firmą, która kładzie nacisk na zdrowie i dobrostan pracowników biurowych. Naszym celem jest poprawa ogólnego dobrostanu i redukcja stresu poprzez oferowanie wysokiej jakości masaży biurowych. Wierzymy, że dbałość o zdrowie pracowników przekłada się na efektywność i satysfakcję w miejscu pracy.Jeśli jesteś pasjonatem...