Inżynier Automatyki

22 godzin temu

Wronki, Polska Samsung Electronics Poland Manufacturing Sp. z o.o. Pełny etat
Automatyk / Dział Utrzymania Ruchu

W naszej firmie Samsung Electronics Poland Manufacturing Sp. z o.o. poszukujemy doświadczonego Inżyniera Automatyki, który będzie odpowiedzialny za utrzymanie ruchu naszych maszyn produkcyjnych.

Twoje obowiązki
  • Naprawa i konserwacja maszyn produkcyjnych
  • Kontrolowanie pracy maszyn i monitorowanie ich parametrów
  • Posługiwanie się dokumentacją techniczną i procedurami
  • Praca w systemie zmianowym i współpraca z innymi zespołami
Nasze wymagania
  • Wykształcenia min. średniego z zakresu automatyki lub technicznego związane z mechaniką maszyn
  • Znajomości zagadnień związanych z automatyką przemysłową i doświadczenia w naprawie i konserwacji maszyn produkcyjnych
  • Umiejętności pracy w dynamicznym i zmiennym środowisku oraz pod presją czasu
  • Umiejętności komunikacji i współpracy z innymi zespołami
To oferujemy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Wiele wyzwań i ambitnych zadań - każdego dnia możesz się uczyć czegoś nowego
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bonus finansowy na Święta
  • Premie miesięczne
  • Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne dostosowane do potrzeb
  • Możliwość korzystania z dofinansowania do benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Benefit Multisport
  • Bezpłatny transport
Benefity
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne

  • Inżynier automatyk

    Praca w dziale automatyzacji i innowacjiSamsung Electronics Poland Manufacturing Sp. z o.o. poszukuje Inżyniera automatyki i programowania PLC do pracy w dziale automatyzacji i innowacji.Opis stanowiskaStanowisko obejmuje programowanie robotów, PLC i paneli operatorskich, konfigurację i programowanie sieci PLC, budowę maszyn na potrzeby procesu...

  • Inżynier Automatyk

    2 tygodni temu

    Inżynier automatyk / Specjalista ds. Programowania PLC /Dział Automatyzacji i Innowacji Miejsce pracy: Wronki Twój zakres obowiązków Programowanie robotów ( możliwość nauki) Programowanie PLC i paneli operatorskich ( główne obowiązki) Konfiguracja i programowanie sieci PLC Budowa maszyn na potrzeby procesu produkcyjnego (99% maszyn tworzonych...

    Wronki, wielkopolskie, wielkopolskie, Polska Samsung Electronics Poland Manufacturing Sp. z o.o. Pełny etat

    Inżynier automatyk / Specjalista ds. Programowania PLC /Dział Automatyzacji i InnowacjiMiejsce pracy: WronkiTwój zakres obowiązkówProgramowanie robotów ( możliwość nauki)Programowanie PLC i paneli operatorskich ( główne obowiązki)Konfiguracja i programowanie sieci PLCBudowa maszyn na potrzeby procesu produkcyjnego (99% maszyn tworzonych przez...