Inżynier automatyk

21 godzin temu

Wronki, Polska Samsung Electronics Poland Manufacturing Sp. z o.o. Pełny etat
Praca w dziale automatyzacji i innowacji

Samsung Electronics Poland Manufacturing Sp. z o.o. poszukuje Inżyniera automatyki i programowania PLC do pracy w dziale automatyzacji i innowacji.

Opis stanowiska

Stanowisko obejmuje programowanie robotów, PLC i paneli operatorskich, konfigurację i programowanie sieci PLC, budowę maszyn na potrzeby procesu produkcyjnego, uruchamianie nowych maszyn i innowacji, praktyczny montaż urządzeń na liniach produkcyjnych wewnątrz zakładu, modernizacje istniejących maszyn, usprawnienia programu robotów, dodawanie nowych modeli cyklu produkcyjnego, integracja maszyn z linią produkcyjną.

Wymagania
  • Wykształcenia wyższego z zakresu robotyki, automatyki, konstrukcji maszyn lub mechatroniki
  • Mile widziane 2 letnie doświadczenie zawodowe w dziale utrzymania ruchu, konstrukcji maszyn, automatyzacji lub innowacji
  • Znajomości zagadnień związanych z automatyką przemysłową (programowanie robotów-podstawy, programowanie PLC-biegle)
  • Znajomości obsługi, programowania i diagnostyki sterowników PLC firm Mitsubishi, Siemens
  • Znajomość tworzenia schematów elektrycznych (np. program Eplan)
  • Umiejętność przygotowania dokumentacji projektowej
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu przynajmniej komunikatywnym w mowie i piśmie
Oferta
  • Ciekawą, STACJONARNĄ pracę w siedzibie naszej firmy, przy innowacyjnych projektach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i niestandardowych rozwiązań
  • Pomoc przy relokacji- atrakcyjne wsparcie finansowe na wynajem mieszkania
  • Pomoc w załatwieniu formalności związanych z Bonem na Zasiedlenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Wiele wyzwań i ambitnych zadań - każdego dnia uczymy się czegoś nowego
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Bonus finansowy na Święta
  • Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne dostosowane do potrzeb
  • Przyjazną atmosferę, nieformalny dress code
  • Prace w młodym zespole
  • Możliwość korzystania z dofinansowania do benefitów
Benefity
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • dyżury lekarza w biurze
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • pakiet relokacyjny
  • członkostwo w prywatnych klubach
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

Sektor AGD to jedna z kluczowych kategorii w strategii rozwoju firmy Samsung w Europie.

Samsung Electronics Poland Manufacturing we Wronkach to najważniejsze, najnowocześniejsze polskie i europejskie centrum produkcyjne firmy Samsung. Fabryka posiada jedną z najnowocześniejszych linii produkcyjnych w branży. Proces jest w pełni zautomatyzowany. Wszystkie komponenty i podzespoły są wytwarzane na miejscu, co skraca cykl produkcyjny, a przez to pozwala dostarczyć produkty w krótszym czasie i po atrakcyjnych cenach. Nowoczesne urządzenia AGD firmy Samsung zapewniają nieosiągalną wcześniej wygodę, łatwość użycia i stopień organizacji.

W firmie Samsung kluczową rolę odgrywają ludzie, których kreatywność i oddanie są podstawą naszego sukcesu. Aby móc rywalizować na światowym rynku, skupiamy się na pozyskiwaniu największych talentów i tworzymy kulturę korporacyjną, w której każdy pracownik może się rozwijać.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Samsung poszukujemy osób ambitnych, samodzielnych nastawionych na osiągnięcie sukcesu i rozwój własnej kariery zawodowej. Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w jednej z najbardziej uznanych firm na świecie zapraszamy do nadsyłania aplikacji

  • Inżynier Automatyki

    Automatyk / Dział Utrzymania RuchuW naszej firmie Samsung Electronics Poland Manufacturing Sp. z o.o. poszukujemy doświadczonego Inżyniera Automatyki, który będzie odpowiedzialny za utrzymanie ruchu naszych maszyn produkcyjnych.Twoje obowiązkiNaprawa i konserwacja maszyn produkcyjnychKontrolowanie pracy maszyn i monitorowanie ich...

  • Inżynier Automatyk

    2 tygodni temu

    Inżynier automatyk / Specjalista ds. Programowania PLC /Dział Automatyzacji i Innowacji Miejsce pracy: Wronki Twój zakres obowiązków Programowanie robotów ( możliwość nauki) Programowanie PLC i paneli operatorskich ( główne obowiązki) Konfiguracja i programowanie sieci PLC Budowa maszyn na potrzeby procesu produkcyjnego (99% maszyn tworzonych...

  • Inżynier automatyk

    Wronki, wielkopolskie, wielkopolskie, Polska Samsung Electronics Poland Manufacturing Sp. z o.o. Pełny etat

    Inżynier automatyk / Specjalista ds. Programowania PLC /Dział Automatyzacji i InnowacjiMiejsce pracy: WronkiTwój zakres obowiązkówProgramowanie robotów ( możliwość nauki)Programowanie PLC i paneli operatorskich ( główne obowiązki)Konfiguracja i programowanie sieci PLCBudowa maszyn na potrzeby procesu produkcyjnego (99% maszyn tworzonych przez...