Elektryk podziemny

2 dni temu

Katowice, Silesia, Polska FAMUR Pełny etat
Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego elektryka podziemnego, który będzie odpowiedzialny za wykonywanie pracy w podziemiach kopalń. Zadania obejmują usuwanie awarii, montaż i uruchamianie urządzeń, konserwację urządzeń i instalacji aparatury elektrycznej pod ziemią oraz prowadzenie dokumentacji z wykonywanych prac.

Wymagania
  • Wykształcenie techniczne lub zawodowe (elektryczne lub pokrewne)
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Gotowość do wykonywania swoich obowiązków w podziemiach kopalń
  • Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym
  • Umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, komunikatywność
  • Prawo jazdy kategorii B
Doświadczenie
  • Doświadczenie na stanowisku elektryk, elektromonter i pokrewnym
  • Uprawnienia SEP i elektryczne
Oferta pracy
  • Pracę w silnej grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie stałe + cześć ruchoma (premie uznaniowe, nagrody jubileuszowe)
  • Świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Ubezpieczenie grupowe oraz prywatną opiekę medyczną
  • Profesjonalne wdrożenie w ramach programu Opiekun Nowego Pracownika
  • Spotkania integracyjne
  • Mozliwość zdobycia dodatkowego wynagrodzenia w ramach programu poleceń pracowniczych
  • Mozliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych, stypendia zagraniczne itp.)

  • Elektryk podziemny

    2 dni temu

    Opis stanowiskaPoszukujemy doświadczonego elektryka podziemnego, który będzie odpowiedzialny za wykonywanie pracy w podziemiach kopalń, usuwanie awarii, montaż i uruchamianie urządzeń, konserwację urządzeń i instalacji aparatury elektrycznej pod ziemią oraz prowadzenie dokumentacji z wykonywanych prac.WymaganiaWykształcenie techniczne lub...

    2 dni temu

    Katowice, Polska FAMUR Pełny etat

    Poszukujemy doświadczonego elektrykaDo zespołu naszej firmy, FAMUR, poszukujemy doświadczonego elektryka, który będzie odpowiedzialny za wykonywanie pracy w podziemiach kopalń. Oczekujemy od kandydata wykształcenia technicznego lub zawodowego oraz umiejętności czytania schematów elektrycznych.Twoje obowiązkiwykonywanie pracy w podziemiach...