Elektryk podziemny

2 dni temu

Katowice, Polska FAMUR Pełny etat
Poszukujemy doświadczonego elektryka

Do zespołu naszej firmy, FAMUR, poszukujemy doświadczonego elektryka, który będzie odpowiedzialny za wykonywanie pracy w podziemiach kopalń. Oczekujemy od kandydata wykształcenia technicznego lub zawodowego oraz umiejętności czytania schematów elektrycznych.

Twoje obowiązki
  • wykonywanie pracy w podziemiach kopalń
  • usuwanie awarii
  • montaż i uruchamianie urządzeń
  • konserwacja urządzeń i instalacji aparatury elektrycznej pod ziemią
  • prowadzenie dokumentacji z wykonywanych prac
Nasze wymagania
  • wykształcenie techniczne lub zawodowe (elektryczne lub pokrewne)
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • gotowość do wykonywania swoich obowiązków w podziemiach kopalń
  • gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym
  • umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, komunikatywność
  • prawo jazdy kategorii B
Co oferujemy
  • pracę w silnej grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie stałe + cześć ruchoma (premie uznaniowe, nagrody jubileuszowe)
  • świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • ubezpieczenie grupowe oraz prywatną opiekę medyczną
  • profesjonalne wdrożenie w ramach programu Opiekun Nowego Pracownika
  • spotkania integracyjne
  • możliwość zdobycia dodatkowego wynagrodzenia w ramach programu poleceń pracowniczych
  • możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych, stypendia zagraniczne itp.)
Benefity
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
Etapy rekrutacji
  • Analiza CV
  • Rozmowa telefoniczna
  • Spotkanie rekrutacyjne

  • Elektryk podziemny

    2 dni temu

    Katowice, Silesia, Polska FAMUR Pełny etat

    Opis stanowiskaPoszukujemy doświadczonego elektryka podziemnego, który będzie odpowiedzialny za wykonywanie pracy w podziemiach kopalń. Zadania obejmują usuwanie awarii, montaż i uruchamianie urządzeń, konserwację urządzeń i instalacji aparatury elektrycznej pod ziemią oraz prowadzenie dokumentacji z wykonywanych prac.WymaganiaWykształcenie...

    2 dni temu

    Opis stanowiskaPoszukujemy doświadczonego elektryka podziemnego, który będzie odpowiedzialny za wykonywanie pracy w podziemiach kopalń, usuwanie awarii, montaż i uruchamianie urządzeń, konserwację urządzeń i instalacji aparatury elektrycznej pod ziemią oraz prowadzenie dokumentacji z wykonywanych prac.WymaganiaWykształcenie techniczne lub...