Magazynier - Handler

2 dni temu

Głogów Małopolski, Subcarpathian, Polska FedEx Pełny etat
Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Magazyniera - Handlera, który będzie odpowiedzialny za obsługę magazynu i zapewnienie sprawnego działania procesów logistycznych.

Zadania
  • rozładunek i załadunek przesyłek
  • weryfikacja parametrów przesyłek, praca ze skanerem, sortowanie na kierunki doręczenia
  • dbanie o powierzony sprzęt firmowy: urządzenia, maszyny
  • sporządzanie raportów
Wymagania
  • wykształcenie zawodowe/średnie
  • dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • odpowiedzialność i zaangażowanie
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
Nasza Oferta
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty Multisport/MyBenefit, platforma do nauki języka angielskiego)
  • nagrody jubileuszowe
  • Program Wsparcia Pracowników - bezpłatne i poufne doradztwo dla pracowników i ich najbliższych w kwestiach prawnych, finansowych i psychologicznych
  • dofinansowanie do nauki
  • wsparcie w działaniach rozwojowych
  • dodatkowe świadczenia socjalne (w tym m.in. świadczenia świąteczne)

Firma FedEx jest pracodawcą, który troszczy się o swoich pracowników i oferuje im szerokie możliwości rozwoju i wzmocnienia swoich umiejętności. Jesteśmy firmą, która szanuje swoich pracowników i dba o ich dobro.

  • Magazynier - Handler

    23 godzin temu

    Głogów Małopolski, Subcarpathian, Polska Fedex Express Poland Transportation Sp. z o.o. Pełny etat

    Magazynier - HandlerW naszym zespole poszukujemy doświadczonego Magazyniera - Handlera, który będzie odpowiedzialny za rozładunek i załadunek przesyłek. Obowiązki:rozładunek i załadunek przesyłekWymagania:weryfikacja parametrów przesyłek, praca ze skanerem, sortowanie na kierunki doręczeniaOferujemy:dbanie o powierzony sprzęt firmowy:...

    2 miesięcy temu

    Głogów Małopolski, Polska Fedex Express Poland Transportation Sp. z o.o. Pełny etat

    Magazynier - Handler25_1A1430F87BA3F92B2181C2FC01901969Obowiązki rozładunek i załadunek przesyłek Wymagania weryfikacja parametrów przesyłek, praca ze skanerem, sortowanie na kierunki doręczenia Oferujemy dbanie o powierzony sprzęt firmowy: urządzenia, maszyny  Źródło: Fedex/Praca Aplikuj

    3 miesięcy temu

    Głogów Małopolski, Polska FedEx Pełny etat

    Magazynier  Miejsce pracy: Głogów Małopolski Zakres obowiązków: rozładunek i załadunek przesyłek weryfikacja parametrów przesyłek, praca ze skanerem, sortowanie na kierunki doręczenia dbanie o powierzony sprzęt firmowy: urządzenia, maszyny sporządzanie raportów  Profil kandydata: wykształcenie zawodowe/średnie dokładność,...