Magazynier - Handler

23 godzin temu

Głogów Małopolski, Subcarpathian, Polska Fedex Express Poland Transportation Sp. z o.o. Pełny etat

W naszym zespole poszukujemy doświadczonego Magazyniera - Handlera, który będzie odpowiedzialny za rozładunek i załadunek przesyłek.

Obowiązki:

  • rozładunek i załadunek przesyłek

Wymagania:

  • weryfikacja parametrów przesyłek, praca ze skanerem, sortowanie na kierunki doręczenia

Oferujemy:

  • dbanie o powierzony sprzęt firmowy: urządzenia, maszyny

Źródło: Fedex/Praca

  • Głogów Małopolski, Subcarpathian, Polska FedEx Pełny etat

    Opis StanowiskaPoszukujemy doświadczonego Magazyniera - Handlera, który będzie odpowiedzialny za obsługę magazynu i zapewnienie sprawnego działania procesów logistycznych.Zadaniarozładunek i załadunek przesyłekweryfikacja parametrów przesyłek, praca ze skanerem, sortowanie na kierunki doręczeniadbanie o powierzony sprzęt firmowy: urządzenia,...

  • Magazynier - Handler

    2 miesięcy temu

    Głogów Małopolski, Polska Fedex Express Poland Transportation Sp. z o.o. Pełny etat

    Magazynier - Handler25_1A1430F87BA3F92B2181C2FC01901969Obowiązki rozładunek i załadunek przesyłek Wymagania weryfikacja parametrów przesyłek, praca ze skanerem, sortowanie na kierunki doręczenia Oferujemy dbanie o powierzony sprzęt firmowy: urządzenia, maszyny  Źródło: Fedex/Praca Aplikuj

    3 miesięcy temu

    Głogów Małopolski, Polska FedEx Pełny etat

    Magazynier  Miejsce pracy: Głogów Małopolski Zakres obowiązków: rozładunek i załadunek przesyłek weryfikacja parametrów przesyłek, praca ze skanerem, sortowanie na kierunki doręczenia dbanie o powierzony sprzęt firmowy: urządzenia, maszyny sporządzanie raportów  Profil kandydata: wykształcenie zawodowe/średnie dokładność,...