Ochroniarz

12 godzin temu

Świebodzin, Lubusz, Polska Securitas Poland Pełny etat

Pracujemy w branży ochrony fizycznej i poszukujemy doświadczonych profesjonalistów, aby wspierać nas w realizacji naszych celów.

Stanowisko: Ochroniarz

Miejsce pracy: Świebodzin

Wymagania:

  • statusu osoby uczącej się do 26 roku życia,
  • dyspozycyjności w miesiącu - minimum 120 h w miesiącu,
  • punktualnego pojawiania się w pracy i sumiennego wykonywania obowiązków,
  • samodzielnego dojazdu do pracy,
  • niekaralności,
  • pozytywnego nastawienia.

Zaoferujemy:

  • zatrudnienie na umowę zlecenie,
  • możliwość zatrudnienia na umowę o pracę w przyszłości,
  • stawkę 28,10 zł/h brutto (dla studentów brutto=netto),
  • pracę zmianową po 12h – system dzienny i nocny (możliwość pracy tylko w jednym systemie),
  • elastyczny grafik dopasowany do Twoich potrzeb,
  • pełne umundurowanie, szkolenie i opiekę osób funkcyjnych podczas zmiany.

Aplikuj, jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu

  • Ochroniarz

    13 godzin temu

    Świebodzin, Lubusz, Polska Solid Security Sp. z o.o. Pełny etat

    Opis Stanowiska:Poszukujemy doświadczonego Ochroniarza, który będzie odpowiedzialny za ochronę powierzonych obiektów. Wymagania:Sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązkiDyspozycyjnośćNiekaralnośćObowiązki:Ochrona powierzonego mieniaObserwacja osób na sklepieMonitorowanie bezpieczeństwa na terenie sklepu i zgłaszanie...

    2 dni temu

    Opis stanowiskaPracownik ochrony jest odpowiedzialny za zapewnienie bezpieczeństwa i ochrony mienia w sklepie.ObowiązkiOchrona powierzonego mienia przed kradzieżą i innymi formami naruszenia.Obserwacja osób na terenie sklepu i monitorowanie sytuacji.Sumienna realizacja obowiązków służbowych, w tym zgłaszanie przełożonym wszelkich...