Ochroniarz

13 godzin temu

Świebodzin, Lubusz, Polska Solid Security Sp. z o.o. Pełny etat

Opis Stanowiska:

Poszukujemy doświadczonego Ochroniarza, który będzie odpowiedzialny za ochronę powierzonych obiektów. Wymagania:

  • Sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Dyspozycyjność
  • Niekaralność

Obowiązki:

  • Ochrona powierzonego mienia
  • Obserwacja osób na sklepie
  • Monitorowanie bezpieczeństwa na terenie sklepu i zgłaszanie przełożonym
  • Sumienna realizacja obowiązków służbowych
  • Ujęcia sprawców kradzieży
  • Raportowanie zdarzeń

Wymagania dodatkowe:

  • Mile widziane doświadczenie w ochronie

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie miesięczne 5000 - 5500 zł brutto
  • Elastyczny grafik
  • Gwarancję wypłaty wynagrodzenia na czas
  • Profesjonalne i cykliczne szkolenia zawodowe
  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Ubezpieczenie NNW (od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków)

  • Ochroniarz

    12 godzin temu

    Świebodzin, Lubusz, Polska Securitas Poland Pełny etat

    Pracujemy w branży ochrony fizycznej i poszukujemy doświadczonych profesjonalistów, aby wspierać nas w realizacji naszych celów.Stanowisko: OchroniarzMiejsce pracy: ŚwiebodzinWymagania:statusu osoby uczącej się do 26 roku życia,dyspozycyjności w miesiącu - minimum 120 h w miesiącu,punktualnego pojawiania się w pracy i sumiennego wykonywania...

    2 dni temu

    Opis stanowiskaPracownik ochrony jest odpowiedzialny za zapewnienie bezpieczeństwa i ochrony mienia w sklepie.ObowiązkiOchrona powierzonego mienia przed kradzieżą i innymi formami naruszenia.Obserwacja osób na terenie sklepu i monitorowanie sytuacji.Sumienna realizacja obowiązków służbowych, w tym zgłaszanie przełożonym wszelkich...