Kierownik Przedszkola

14 godzin temu

Warszawa, Mazovia, Polska GoWork Pełny etat
Poszukujemy Dyrektora Przedszkola

Przedszkole muzyczno-językowe Have Fun z elementami Montessori poszukuje kandydata na stanowisko Dyrektora. Naszą misją jest stworzenie przyjaznego i inspirującego środowiska, które umożliwia każdemu dziecku rozwijanie swojego potencjału.

Zakres obowiązków
  • Współtworzenie rozwoju przedszkola.
  • Odpowiedzialność za jakość nauczania i dokumentacje placówki.
  • Kontakty z instytucjami nadzorującymi funkcjonowanie placówki.
  • Prowadzenie dokumentacji przebiegu nauczania, stosownie do obowiązujących w tym zakresie przepisów.
  • Nadzór merytoryczny nad pracą personelu pedagogicznego.
  • Współpraca z nauczycielami, rodzicami i opiekunami.
Nasze wymagania
  • Wykształcenie kierunkowe.
  • Doświadczenie w pracy w przedszkolu na stanowisku Dyrektora lub Zastępcy Dyrektora.
  • Zamiłowanie do pracy z dziećmi.
  • Odpowiedzialność i umiejętność zarządzania personelem przedszkola.
  • Entuzjazm i energia.
  • Znakomita organizacja pracy.
  • Samodzielność, komunikatywność, kreatywność.
  • Dokładność i rzetelność w wypełnianiu obowiązków.
  • Znajomość metod Montessori i języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy
  • Ciekawą i rozwijającą pracę z profesjonalnym zespołem.
  • Dużą samodzielność.
  • Możliwość wdrażania i realizacji własnych projektów.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz rozwój zawodowy.
  • Udział w szkoleniach rozwijających osobowość, uczących nowych umiejętności oraz podnoszących kwalifikacje.

  • Kierownik Przedszkola

    13 godzin temu

    Warszawa, Mazovia, Polska Edu Kosmala Adamczuk Sp. z o.o. Pełny etat

    Dyrektor PrzedszkolaW naszym przedszkolu poszukujemy doświadczonego dyrektora, który będzie odpowiedzialny za prowadzenie placówki zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.ObowiązkiProwadzenie procesu rekrutacji zespołu – terapeutów, nauczycieli oraz pozostałego personelu placówki.Prowadzenie procesu rekrutacji dzieci.Uzgadnianie z organem,...

  • Kierownik Projektu

    Warszawa, Mazovia, Polska Benefit Systems Pełny etat

    Opis StanowiskaPoszukujemy doświadczonego Kierownika Projektu, który będzie odpowiedzialny za zarządzanie projektami IT w zwinnych metodykach. Osoba na tym stanowisku będzie musiała posiadać doświadczenie w prowadzeniu projektów IT oraz umiejętność zarządzania zespołem.ObowiązkiRaportowanie i prezentowanie postępów projektu;Monitorowanie...