Kierownik Przedszkola

14 godzin temu

Warszawa, Mazovia, Polska Edu Kosmala Adamczuk Sp. z o.o. Pełny etat

Dyrektor Przedszkola

W naszym przedszkolu poszukujemy doświadczonego dyrektora, który będzie odpowiedzialny za prowadzenie placówki zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Obowiązki

  • Prowadzenie procesu rekrutacji zespołu – terapeutów, nauczycieli oraz pozostałego personelu placówki.
  • Prowadzenie procesu rekrutacji dzieci.
  • Uzgadnianie z organem, który utworzył przedszkole zasad organizacji placówki z uwzględnieniem potrzeb dzieci korzystających z usług placówki.
  • Kierowanie, planowanie, organizowanie oraz kontrola działalności placówki.
  • Nadzorowanie pracy terapeutów, nauczycieli oraz pozostałego personelu placówki.
  • Kontrola prowadzonej dokumentacji dydaktyczno-wychowawczej.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe pedagogiczne.
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku dyrektora.
  • Znajomość programu edukacji przedszkolnej.
  • Umiejętność zarządzania zespołem.
  • Znajomość organizacji kształcenia specjalnego oraz WWR.

Co oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub wybraną formę zatrudnienia.
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się placówce.
  • Mozliwość rozwoju osobistego.

  • Kierownik Przedszkola

    Warszawa, Mazovia, Polska GoWork Pełny etat

    Poszukujemy Dyrektora PrzedszkolaPrzedszkole muzyczno-językowe Have Fun z elementami Montessori poszukuje kandydata na stanowisko Dyrektora. Naszą misją jest stworzenie przyjaznego i inspirującego środowiska, które umożliwia każdemu dziecku rozwijanie swojego potencjału.Zakres obowiązkówWspółtworzenie rozwoju przedszkola.Odpowiedzialność za...

  • Kierownik Projektu

    Warszawa, Mazovia, Polska Benefit Systems Pełny etat

    Opis StanowiskaPoszukujemy doświadczonego Kierownika Projektu, który będzie odpowiedzialny za zarządzanie projektami IT w zwinnych metodykach. Osoba na tym stanowisku będzie musiała posiadać doświadczenie w prowadzeniu projektów IT oraz umiejętność zarządzania zespołem.ObowiązkiRaportowanie i prezentowanie postępów projektu;Monitorowanie...