Magazyniarz

16 godzin temu

Kąty Wrocławskie, Województwo dolnośląskie, Polska GI Group Pełny etat
Stanowisko magazyniera

Dla naszego Klienta - wiodącej firmy w branży elektronicznej, poszukujemy doświadczonych pracowników na stanowisko magazyniera.

Miejsce pracy: Pietrzykowice

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Możliwość skorzystania z odpłatnego dojazdu pracowniczego
  • Wynagrodzenie 5000 zł brutto

Zadania:

  • Rozładunek i weryfikacja dostaw
  • Kompletacja zamówień
  • Przygotowywanie towaru do wysłania

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy dwuzmianowej
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętności obsługi komputera
  • Nie oczekujemy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy

  • Magazyniarz

    1 dzień temu

    Stanowisko magazynieraPoszukujemy doświadczonego magazyniera do pracy w naszym magazynie w Pietrzykowicach. Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, możliwość skorzystania z odpłatnego dojazdu pracowniczego oraz wynagrodzenie 5000 zł brutto.Zadania:Rozładunek i weryfikacja dostawKompletacja zamówieńPrzygotowywanie...