Magazyniarz

1 dzień temu

Kąty Wrocławskie, Województwo dolnośląskie, Polska GI Group Pełny etat
Stanowisko magazyniera

Poszukujemy doświadczonego magazyniera do pracy w naszym magazynie w Pietrzykowicach. Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, możliwość skorzystania z odpłatnego dojazdu pracowniczego oraz wynagrodzenie 5000 zł brutto.

Zadania:
  • Rozładunek i weryfikacja dostaw
  • Kompletacja zamówień
  • Przygotowywanie towaru do wysłania
Wymagania:
  • Dyspozycyjność do pracy dwuzmianowej
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętności obsługi komputera
  • Brak wymagań dotyczących doświadczenia

Jeśli szukasz pracy w dynamicznym środowisku, gdzie Twoja praca ma znaczenie, aplikuj już teraz

  • Magazyniarz

    16 godzin temu

    Stanowisko magazynieraDla naszego Klienta - wiodącej firmy w branży elektronicznej, poszukujemy doświadczonych pracowników na stanowisko magazyniera.Miejsce pracy: PietrzykowiceOferujemy:Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasowąMożliwość skorzystania z odpłatnego dojazdu pracowniczegoWynagrodzenie 5000 zł bruttoZadania:Rozładunek i...