Operator CNC

2 dni temu

Piotrków Trybunalski, Łódź Voivodeship, Polska Dextron Personeel B.V. Pełny etat

Poszukujemy Operatora CNC

Do naszego zespołu w Holandii poszukujemy doświadczonego operatora maszyn CNC. Pracujesz przy najbardziej wymagających projektach stalowych, współpracując z innymi operatorami i innymi zespołami.

Obowiązki

  • praca samodzielna oraz w zespole przy projektach stalowych
  • współpraca z innymi operatorami i zespołem
  • dbanie o jakość produktów

Wymagania

  • doświadczenie w pracy jako operator CNC
  • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • chęć do pracy na długi okres czasu
  • chęć do pracy w nadgodzinach

Oferujemy

  • pracę na długi okres czasu
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych
  • opłacony dojazd z zakwaterowania do pracy
  • 14 dniowy okres fakturowania
  • wypłaty tygodniowe

  • Operator CNC

    2 dni temu

    Poszukujemy Operatora CNCDo naszego zespołu w Holandii poszukujemy doświadczonego operatora maszyn CNC. Pracujesz w pełni automatycznych linii produkcyjnych, sterowanych mechanicznie za pomocą linii wiercąco-piłujących, wykrawarek/nożyc i maszyn do cięcia.ObowiązkiPracujesz samodzielnie oraz w zespole przy najbardziej wymagających projektach...

    2 dni temu

    Poszukujemy Operatora CNCDo naszego zespołu w Holandii poszukujemy doświadczonego operatora maszyn CNC. Pracujesz w pełni automatycznych linii produkcyjnych, sterowanych mechanicznie za pomocą maszyn do obróbki stali.ObowiązkiPracujesz samodzielnie oraz w zespole przy projektach stalowych.Współpracujesz z innymi operatorami, aby zapewnić odpowiednie...