Operator CNC

2 dni temu

Piotrków Trybunalski, Łódź Voivodeship, Polska Dextron Personeel B.V. Pełny etat

Poszukujemy Operatora CNC

Do naszego zespołu w Holandii poszukujemy doświadczonego operatora maszyn CNC. Pracujesz w pełni automatycznych linii produkcyjnych, sterowanych mechanicznie za pomocą linii wiercąco-piłujących, wykrawarek/nożyc i maszyn do cięcia.

Obowiązki

  • Pracujesz samodzielnie oraz w zespole przy najbardziej wymagających projektach stalowych.
  • Współpracujesz z innymi operatorami, aby zapewnić, że profile stalowe są przygotowane zgodnie z wymaganiami.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy jako operator CNC, najlepiej znajomość maszyn Voortman.
  • Znajomość języka obcego, angielski lub holenderski w stopniu komunikatywnym.
  • Chęć do pracy na długi okres czasu.
  • Chęć do pracy w nadgodzinach.

Oferujemy

  • Pracę na długi okres czasu.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych (za opłatą).
  • Opłacony dojazd z zakwaterowania do pracy (tylko na kontrakcie pracowniczym).
  • 14 dniowy okres fakturowania (A1/ZZP).
  • Wypłaty tygodniowe (kontrakt).

  • Dofinansowanie dojazdów do pracy dotyczy współpracy na umowie o pracę.

  • Operator CNC

    2 dni temu

    Poszukujemy Operatora CNCDo naszego zespołu w Holandii poszukujemy doświadczonego operatora maszyn CNC. Pracujesz przy najbardziej wymagających projektach stalowych, współpracując z innymi operatorami i innymi zespołami.Obowiązkipraca samodzielna oraz w zespole przy projektach stalowychwspółpraca z innymi operatorami i zespołemdbanie o jakość...

    2 dni temu

    Poszukujemy Operatora CNCDo naszego zespołu w Holandii poszukujemy doświadczonego operatora maszyn CNC. Pracujesz w pełni automatycznych linii produkcyjnych, sterowanych mechanicznie za pomocą maszyn do obróbki stali.ObowiązkiPracujesz samodzielnie oraz w zespole przy projektach stalowych.Współpracujesz z innymi operatorami, aby zapewnić odpowiednie...