Magazynier Kurierski

6 godzin temu

Częstochowa, Silesia, Polska Allegro sp. z o.o. Pełny etat
Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Magazyniera Kurierskiego, który będzie odpowiedzialny za koordynowanie pracy grupy kurierskiej w zakresie doręczania i odbioru przesyłek.

Obowiązki:
  • Odpowiedzialność za koordynowanie pracy grupy kurierskiej w zakresie doręczania i odbioru przesyłek
  • Rozliczanie Kurierów z powierzonych przesyłek, dokumentacji, mienia oraz gotówki
  • Optymalizacja tras kurierskich
  • Terminowe wprowadzanie danych do systemu magazynowego
  • Współpraca z Przewoźnikami i Kurierami
  • Organizacja i prowadzenie szkoleń dla Przewoźników i Kurierów
  • Wsparcie Kurierów w codziennej pracy, zadbanie o ich motywację i rozwój
  • Raportowanie do Managera wyników pracy Kurierów
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie kurierskiej
  • Znajomość MS Office, szczególnie Excel w stopniu podstawowym
  • Wykształcenie średnie
  • Znajomość topografii miasta Częstochowa
  • Wyróżniająca się komunikatywność i umiejętność współpracy z innymi
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji i skutecznego działania w warunkach stresowych
  • Otwartość na pracę zmianową
Oferta:
  • Stabilne zatrudnienie w Allegro sp. z o.o.
  • Nieformalna atmosfera pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

  • Częstochowa, Silesia, Polska Abalone Poland sp. z o.o. Pełny etat

    Opis StanowiskaPoszukujemy doświadczonego Magazyniera/Sortownika, który będzie odpowiedzialny za sortowanie przesyłek kurierskich, układanie paczek na taśmie, kontrolę etykiet oraz obsługę wózka paletowego.WymaganiaDoświadczenie na podobnym stanowiskuDobra sprawność fizyczna i zdolności manualneGotowość do wykonywania czynności w...

  • Magazynier/Sortowacz

    1 dzień temu

    Częstochowa, Silesia, Polska Abalone Poland sp. z o.o. Pełny etat

  • Magazynier /Sortowacz

    5 miesięcy temu

    Częstochowa, Polska Abalone Poland sp. z o.o. Pełny etat

    Twoje zadania:Sortowanie przesyłek kurierskichUkładanie paczek na taśmieKontrola etykietObsługa wózka paletowegoPrzygotowywanie gotowych palet z przesyłkami do załadunkuOczekujemyDoświadczenie na podobnym stanowiskuDobra sprawność fizyczna i zdolności manualneGotowość do wykonywania czynności w wyznaczonych godzinachUmiejętność obsługi...