PRACOWNIK DO DEMONTAŻY ELEKTRONIKI ORAZ SORTOWANIA

1 tydzień temu

Zgierz, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

Numer oferty: StPr/24/0756

Obowiązki:

- do obowiązków pracownika zatrudnionego na stanowisku, będzie należało sortowanie zużytych urządzeń elektrycznych i elektronicznych, przygotowanie do dalszego demontażu
- demontaż zużytych urządzeń, przy pomocy podstawowych narzędzi w celu odzysku metali kolorowych oraz obwodów drukowanych

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • sprawność fizyczna
  • zdolności manualne
  • " Złota rączka "

Wykształcenie:

  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • [Umiejętność 1] : mile widziane uprawnienia UDT na wózki widłowe lub gotowość do ich wyrobienia - warunek nie konieczny

Miejsce pracy: Andrzeja Struga 35, 95-100 Zgierz, powiat: zgierski, woj: łódzkie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: CV + skierowania

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

  • Zgierz, Łódź Voivodeship, Polska B8 Recruitment Pełny etat

    Job Title: MagazynierCompany: Agencja zatrudnieniaPoszukujemy Magazynierów do pracy od zaraz. Nie wymagamy koniecznego doświadczenia ani uprawnień. Istnieje możliwość przyuczenia dla chętnych.Oferujemy:Umowę zlecenie z atrakcyjnym wynagrodzeniemElastyczny grafik pracy od poniedziałku do piątku (8-16)Dogodną lokalizację miejsca pracy: Sosnowiec...