OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI WYROBÓW Z DRUTU, LIN, SIATEK I KABLI

Znalezione w: Infopraca PL S2 - 2 tygodni temu

Biłgoraj, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

Numer oferty: StPr/24/0302

Obowiązki:

obsługa maszyn do produkcji siatki min. zgrzewarki, ciągarki do drutu

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • pracodawca zapewnia przyuczenie

Miejsce pracy: Sól 526, 23-400 Biłgoraj, powiat: biłgorajski, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: skierowanie,cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

  • Mechanik

    Znalezione w: GoWork PL S2 - 3 tygodni temu

    Biłgoraj, Polska Model Opakowania Sp. z o.o. Pełny etat

    MechanikTwój zakres obowiązków Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem maszyn Działania prewencyjne, wykonywanie planowych przeglądów i konserwacji maszyn Udział w projektach związanych z modernizacją parku maszynowego i infrastruktury ...

  • Dyrektor ds. Sprzedaży

    Dyrektor ds. SprzedażyTwój zakres obowiązków Kształtowanie i realizacja strategii sprzedaży w sektorze B2B. Budowanie i utrzymywanie długoterminowych, trwałych relacji z Klientami. Monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących...